Hakkımızda

         HAKKIMIZDA

              2010 yılından bu yana bir çok firmaya çeşitli web tabanlı programlar hazırladık.Bunların arasında müşteri takibi, taksitli satış programı, barkot programı, hızlı kasa takibi, fırın otomasyonu, çiftlik programı, veresiye sistemleri, yurt takip programı gibi sistemleri işletmelerin hizmetine sunduk, bunların arasında fabrika otomasyonu gibi daha karışık algoritmatik sistemler de tasarlayıp teslim ettik. Edindiğimiz bilgi ve tecrübeyle bu gün bir çok firmanın binlerce müşterisine alt yapı sağlayan bir duruma geldik.

              Çeşitli sektörlerde ihtiyaçları hep sektör içersinde çalışan müşterilerimizin yönlendirme ve taleplerine göre belirledik ve artık edinmiş olduğumuz bu tecrübe ve başarıyla çalışan, müşteri memnuiyeti kazanmış, sistemlerimizle Ticari Bulut küçük rakamlara web tabanlı programın tüm gereksinimleriyle siz değerli müşterilerinizin firmalarını web'e taşımaktan ve firmanızda bilgisayar arızalanması veya virüs girmesi gibi olası sonuçlardan doğacak problemleri ortadan kaldırmaktan, memnuniyet duymaktayız.


         NEDEN BULUT SİSTEMLERİ KULLANMALIYIM?

              Bilginin ulaşılabilirliği ve güvenliği acısından bulut sistemleri her hangibi bir bilgisayardan kat ve kat daha güvenli olduğu gibi size bir çok kolaylık sağlar. Örneğin şehir dışındayken kasanıza ve siz yokken iş yerinizde neler olup bittiğine cep telefonu veya tablet bilgisayarınızdan göz atabilir. Personellerinizin çalışma istatistiklerini görebilirsiniz.

            Pop3 ayarlarıyla uğraşmadan direk mail olarak hesap ekstrası gönderebilirsiniz. Tek tıkla tüm müşterilerinize tebrik SMS'si gönderebilirsiniz. İş yerinizdeki bilgisayar arızalandığında veya çöktüğünde verileriniz sizinle kalır, öyleki cihazınız çalınsa dahi verileriniz kaybolmaz. Yani rahatlıkla kara kaplı defterinizi veya klasik bilgisayardan çalışan programlarınızı kaldırabilirsiniz, artık ona ihtiyacınız olmayacak.

          Ticari Bulut'un muadil özelliklerindeki sistemlerin binlerce liraya satıldığını ve her yıl devir, bakım ücreti gibi başlıklarla ücret ödemeye devam edeceğinizi unutmayın.

         VİZYON VE HEDEFLERİMİZ

              Bilgisayar, cep telefonu veya tablet kullanımında veri depolama alanları günümüzde büyüse de, artık daha ucuza daha büyük depolama alanları satın alabiliyor olsak ta, onları her zaman yanımızda taşımak mümkün olmuyor. Günümüzde herkezin yanında en az bir tane bilişim cihazının var olduğunu varsayarsanız, bulutta ki verilere yer zaman kısıtlaması olmadan ulaşabilirlik sağlanmış durumda, konuyla alakalı dünya da milyonlarca kullanıcısı olan Android, İOS, Windos platformlarının ayrı ayrı bulut depolama sistemleri var, hatta windows 10 da bulut sistem bilgisayar kullanıcıları içinde biraz daha ön plana çıkmış durumda, bu örneklerin tümü kullanıcının fotoğraf, video, word, exel, pdf gibi dosyalarını depolama alanına alıyor.

              Ticari Bulut sistemleri işte tamda bunları görerek neden bir iş yerinin can damarı niteliğinde olan cari verileri bulut sistemde güvende olmasın diyerek geliştirildi. İşletmelerin ihtiyaçlarını 3000-5000 TL paket proğramlar yerine, son zamanların revaçta yöntemlerinden sistem kiralama yöntemiyle ayda 30-40 TL ye çözüp, aynı anda işletmelerin arge ve operasyonlarını hizlandırmak için hızla çalışmaya ve geliştirmeye devam ediyoruz.

              Unutlayalımki Teknolojiyle Beraber Bilgisayar Proğramlarıda Gelişiyor, Eskilerden Dos Tabanlı Proğramlar vardı, şimdi yerini windows platformunda çalışan proğramlara bıraktı oda yerini mobil proğramlara ve web proğramlarına bırakıyor. Mobil proğramlar genellikle web'e bağımlı oldukları için buna kısaca artık, windows tabanlı proğramlama yerini web tabanlıya bırakıyor diyebiliriz.

              Siz hala Bilgisayar Kurulumlu veya DOS'mu Kullanıyor sunuz?


Kullanım Koşulları -   -   Gizlilik Politikası   -   Avantajarı   -   Bayii Girişi   -   Bayimiz Olun   -   Blog   -   E-Sipariş visa master